Dołącz do nas:

Oferta fryzjerska

VIP CARD

Jeśli planują Państwo obdarować kogoś prezentem, który ucieszy przy okazji urodzin, świąt lub jako mila niespodzianka, idealnym wyborem będzie oferowana przez Atelier karta VIP na sumę od 100 do 350 złotych. Przy zakupie Vip Card otrzymają Państwo od Atelier prezent w postaci produktu lub usługi do wyboru.​

Oferujemy 2 formy Vip Card:

  • o określonej wartości kwotowej na zabiegi do wyboru wg potrzeb klienta
  • na konkretną usługę lub pakiet.

TRUE KERATIN

True Keratin to innowacyjna metoda pielęgnacyjna trwałego i bezpiecznego prostowania włosów. Produkty True Keratin zawierają specjalną formułę rewitalizującą, która odmładza włosy oraz odmładza puszenie i kręcenie. Stosowane przez nas produkty True Keratin nie zawierają substancji chemicznych i mogą być stosowane do każdego typu włosów, w tym włosów farbowanych.

MICRO MIST

MicroMist używa mgły wodnej wytworzonej poprzez fale ultradźwiękowe do przeprowadzenia kuracji na włosach. Mikroskopijna mgła wytwarzana jest w chwili używania urządzenia i dzięki temu jest niezastąpiona we wspomaganiu zabiegów, jakim poddawane są włosy w salonie fryzjerskim. Różnica pomiędzy mgłą i parą jest taka, że cząsteczki mgły są mniejsze i lżejsze i dzięki temu mogą penetrować włos począwszy od naskórka aż do najgłębszej jego warstwy. Oznacza to, iż MicroMist aplikuje produkt użyty do zabiegu najgłębiej , czyli tam, gdzie włos tego najbardziej potrzebuje.

Ponadto, urządzenie posiada system chłodzący, który służy do wykończenia zabiegu. Poprzez ochłodzenie włosów i tym samym zamknięcie łuski włosa, co sprawia, że produkt użyty do zabiegu będzie aktywny dłużej. Daje to niewątpliwie silniejsze i bardziej zauważalne efekty.

Usługę MicroMist dołączamy - jako prezent - przy każdej koloryzacji.

  • CENA - 45 zł

Zapraszamy do Naszego salonu

Fryzjerskie Atelier K. Klim
ul. Królowej Jadwigi 12/1 I 70 - 307 Szczecin
tel. +48 91 820 59 69 (w godzinach 10:00-19:00, sobota 10:00-15:00)
kom. +48 603 133 383 (wyłącznie po godzinie 19:00)

© 2021 | Katarzyna Klim

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.